KONST / Ramar / Ramar 8078019

nr 807 8019

Ramar

2 st, med marina tryck, ramens innermått: 52 x 40

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 11 februari 2013
kl 20:30:19